Kliknij aby umówić wizytę 790-830-860

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Stomatologia ART-DENT
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57/68
NISKI PARTER POD IZBĄ PRZYJĘĆ
tel. 790 – 830 – 860

Dzięki dokładnemu badaniu poznasz swoje potrzeby lecznicze i podejmiesz szybkie działania w celu zahamowania postępu choroby, dzięki czemu uchronisz się przed nieprzyjemnymi następstwami choroby w przyszłości. Wspólnie opracujemy plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, nastawiony na usunięcie przyczyn choroby i długotrwałe utrzymanie rezultatów leczenia.

Na pierwszej wizycie, na podstawie precyzyjnego wywiadu identyfikuję główny, najbardziej doskwierający problem, którym zajmujemy się w pierwszej kolejności.

Następnie przeprowadzam dokładne badanie jamy ustnej, stanu zębów, dziąseł i błon śluzowych. Na podstawie dokładnego badania stwierdzam obecne stany chorobowe i prezentuję możliwości leczenia nakierowane na usunięcie przyczyn choroby i kompleksową odbudowę.

Leczenie rozpoczynam od dokładnego oczyszczenia wszystkich zębów ze złogów i nauki prawidłowej i skutecznej higieny zębów.

W następnej kolejności usuwam nienadające się do leczenia zęby i planuję uzupełnienie braków za pomocą protez, koron i mostów.

Leczenie kontynuuję przez wyczyszczenie całej próchnicy i odbudowę zębów za pomocą trwałych wypełnień lub nakładów.

Kolejnym etapem jest leczenie ortodontyczne mające na celu korektę istniejącej wady zgryzu i powodowanych nią problemów lub przygotowanie do leczenia protetycznego, które jest następnym krokiem do Twojego zdrowia i pięknego uśmiechu.

W ostatnim etapie, kiedy zęby są już zdrowe, a funkcja żucia odbudowana i zachowana, pracuję nad estetyką zębów, którą poprawiam przez licówki lub wybielanie zębów.

Na koniec w tzw. fazie podtrzymującej wdrażam profilaktykę przeciwpróćhnicową w postaci regularnych wizyt kontrolnych co pół roku, połączonych z fluoryzacją i kontrolą utrzymania higieny. Dzięki takiemu podejściu można jak najdłużej utrzymać efekty kompleksowego leczenia i zapewnić Ci zdrowy, piękny i biały uśmiech.

Michał Trochimiuk Lekarz stomatolog Warszawa Wesoła, Biała Podlaska

Stomatologia ART-DENT
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57/68
NISKI PARTER POD IZBĄ PRZYJĘĆ
tel. 790 – 830 – 860

 

Stomatologia
Warszawa-Wesoła
ul. Sikorskiego 35
tel. 022 760-04-16
http://www.stomatologiawesola.pl/

 

Gabinet stomatologiczny Art-dent
ul. Sidorska 23, Biała Podlaska
tel. (83) 342 11 71
http://www.art-dent.com.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ już teraz!

Michał Trochimiuk Lekarz stomatolog, Warszawa, Wesoła, Biała Podlaska

Kliknij aby umówić wizytę 790-830-860